bronzer na zime

Bronzer na zimę – dowiedz się dlaczego warto go wypróbować!

Zima to okres dla wielu z nas bardzo deprymujący. Krótsze dni, dłuższe noce, a na dodatek jeszcze częste opady śniegu, mróz i szaruga za oknem. Jednak kobiety mają swoje metody na to, by przywrócić odrobinę z letniego blasku. Niezawodnym pomocnikiem w tej kwestii jest bronzer. To dzięki niemu możesz sprawić, że Twoja skóra nabierze koloru i stanie się świetlista nawet w bardzo szare dni.

Na co uważać przy wyborze bronzera na zimę

W jaki sposób skutecznie dobrać taki bronzer? Jest to wyzwanie zwłaszcza zimą. Kobiety z jasną cerą powinny zwrócić szczególną uwagę na to, by wybrać odpowiedni bronzer do jasnej skóry. Dobrą zasadą jest tutaj pamiętanie o umiarze. Warto go nałożyć na kości policzkowe, wtedy delikatnie je podkreśli. To świetna metoda na podkreślenie kobiecego, naturalnego wyglądu, jednocześnie przysłaniając niektóre niedoskonałości. Uwypukla atuty twarzy, dla osób posiadających pełną twarz – stanie się ona bardziej smukła.

Rozświetlenie, które ubogaci zimowe stylizacje

Jednak stosowanie tego rodzaju elementu makijażu to przede wszystkim świetne uzupełnienie naszej garderoby. Zwłaszcza w sytuacji, gdy zawiera ona duży ciemniejszych ubrań. Zimą nosimy raczej przygaszone ubrania i w takiej sytuacji bronzer potrafi perfekcyjnie dopełnić całość naszej stylizacji. Świetnym rozwiązaniem w okresie większych mrozów może być także nadanie twarzy nieco więcej jasności. Wybierając bronzery rozświetlające, zastosujesz świetne połączenie podkreślenia swoich kości policzkowych, odpowiedniego wymodelowania twarzy, a jednocześnie uzyskasz nieco więcej blasku, rozbijając ponurość długich zimowych dni.

Zwalcz zimową chandrę

Ogrom możliwości w podkreśleniu atutów Twojej twarzy mogą zdziałać także bronzery z drobinkami w odpowiednich odcieniach. Powinny one być dostosowane oczywiście do karnacji. Dla osób z jaśniejszą twarzą zdecydowanie nadadzą się tutaj drobinki chłodniejsze, wchodzące w srebro. Natomiast w przypadku bardziej opalonej zdecydowanie świetnym wyborem będzie złoto. To nie tylko metody na dobry makijaż, podkreślający piękno kobiety, ale także idealne metody na zimową chandrę. Ogrom szarość, która potrafi towarzyszyć od jesieni, negatywnie działa na motywację. Stosując wyśmienite kosmetyki takie jak bronzery z e-fontanna.com.pl masz szansę stać się zmienić pozytywnie swój wizerunek dodając o wiele więcej potrzebnego blasku i uroku.

Dodaj komentarz