zdrowe jedzenie

Dlaczego warto zainwestować w catering dietetyczny?

Dieta pudełkowa to coraz częściej wybierany sposób odżywiania. Nic dziwnego – w codziennym pędzie i przy wielu obowiązkach nie zawsze znajdzie się czas na to, by zrobić zakupy, zaplanować posiłki i je przyrządzić. Catering to także świetne wsparcie w procesie odchudzania albo nabierania masy. Zobacz, jak wybrać dobry catering i dlaczego jest to rozwiązanie dla każdego!

Catering dietetyczny Warszawa – jak wygląda usługa?

Dieta pudełkowa polega na tym, że codziennie rano dostajesz pod swoje drzwi zestaw posiłków. W zależności od wybranej opcji, dostarczane są przez cały tydzień albo tylko w dni pracujące. Dostawa odbywa się we wczesnych godzinach porannych, aby można było zjeść śniadanie w domu albo zabrać cały pakiet do pracy. 

To, jaką dietę, kaloryczność posiłków i długość trwania abonamentu wybierzesz zależy tylko od ciebie. Oferta diet jest z reguły naprawdę szeroka i obejmuje zarówno tradycyjne posiłki z mięsem, nabiałem, pieczywem, jak i potrawy pozbawione niektórych elementów. Wśród diet eliminacyjnych bardzo popularne są wegetariańskie, wegańskie i pozbawione laktozy i glutenu. Jeśli chcesz znaleźć dobry catering dietetyczny, Warszawa ma pod tym względem naprawdę wiele do zaoferowania.

Warszawa: catering dietetyczny – jakie diety można wybrać?

Dobry catering powinien cechować się różnorodnością, szeroką gamą diet i przede wszystkim – świeżymi i smacznymi potrawami. Korzystanie z cateringu powinno wiązać się nie tylko z wygodą, ale także korzystnym wpływem na twoje samopoczucie. To dlatego tak wiele firm oferuje diety bez mięsa czy bez nabiału, a nawet opracowane specjalnie dla mam! Taką opcję znajdziesz na przykład w ofercie CHEFBOX. Jakie diety są do wyboru?

 • Dieta standard – dieta z mięsem, nabiałem, bez eliminowania konkretnych składników
 • Dieta standard bez ryb – dieta z mięsem, nabiałem, ale eliminująca ryby i owoce morza
 • Dieta sportowa – dieta o podwyższonej kaloryczności i zawartości białka
 • Dieta wegetariańska – dieta pozbawiona mięsa i ryb; białko zwierzęce zostało zastąpione pełnowartościowym białkiem pochodzenia roślinnego
 • Dieta wegetariańska z rybami – dieta pozbawiona mięsa, ale z potrawami z ryb i owoców morza
 • Dieta wegańska – dieta całkowicie pozbawiona mięsa i innych produktów pochodzenia zwierzęcego
 • Dieta domowa – dieta, składająca się z 3 posiłków o nieco wyższej kaloryczności niż w pozostałych opcjach; jest w niej mięso i ryby
 • Dieta dla mam – dieta opracowana dla mam karmiących i kobiet w ciąży; bogata w składniki odżywcze i eliminująca niewskazane produkty, np. sery pleśniowe
 • Dieta z niskim indeksem glikemicznym – dieta, u której podstaw leży wprowadzenie produktów o niskim IG 
 • Dieta typu office box – opcja zawierająca 3 posiłki: śniadanie, II śniadanie i obiad; 
 • Dieta bez glutenu i laktozy

Warszawa: dieta pudełkowa – dlaczego warto w nią zainwestować?

Powodów, dla których warto postawić na dietę pudełkową jest wiele. Zobacz, jak łatwo przy pomocy firmy cateringowej poprawić swoje zdrowie i samopoczucie.

 • Dieta pudełkowa pomaga zadbać o zdrowie. Codziennie rano dostajesz świeże i oparte na najwyższej jakości składnikach potrawy pod swoje drzwi. Dzięki temu jesz regularnie i nie chwytasz po niezdrowe przekąski, a obiadów nie musisz zjadać w kiepskiej knajpce koło biura. Poza tym, możesz wybrać dietę korzystną dla twojego zdrowia – standardową albo eliminacyjną.
 • Catering pomaga zdrowo schudnąć lub nabrać masy. Dzięki dobrze dobranej kaloryczności posiłków możesz systematycznie i zdrowo zrzucać kilogramy. Na stronie CHEFBOX znajdziesz kalkulator, który pomoże ci określić, ile kalorii będzie optymalne. Dieta nie jest głodówką – otrzymujesz pyszne i pełnowartościowe jedzenie, które wspiera cię w procesie chudnięcia albo nabierania masy bez szkody dla zdrowia.
 • Gotowa dieta generuje oszczędność czasu. Zamawiając catering dietetyczny w Warszawie nie musisz planować i robić zakupów, a potem spędzać godzin w kuchni, przygotowując kilka posiłków na każdy dzień. 
 • Dieta pudełkowa wspiera ekologię i jest ekonomiczna. Dostajesz tyle jedzenia, ile możesz zjeść. Dzięki temu nie kupujesz nadmiaru produktów spożywczych, których nie dasz rady zjeść i finalnie musisz wyrzucić. 

Wybierz swoją dietę, określ długość abonamentu i oczekuj pierwszej dostawy! Łomianki, Wołomin czy Warszawa – dieta pudełkowa zostanie ci dostarczona pod same drzwi. Zobacz, jak łatwe i pyszne może być zdrowe odżywianie.

Dodaj komentarz