damska koszulka do spania

Koszulki nocne damskie- jak wybrać model dopasowany do figury?

Panie świetnie wiedzą, że koszulka nocna jest wstanie skutecznie podkreślić ich atuty i sprawić, że poczują się one prawdziwie wyjątkowo. Statystycznie to właśnie koszulki nocne damskie są najchętniej wybieranym modele piżamy przez kobiety. Wynika to z faktu, że pobudzają one męską wyobraźnię, a panie czują się w nich wyjątkowo seksownie. Jednak na rynku obecnie istnieje niezwykle szerokie grono tego rodzaju piżam. Każda wyróżnia się nie tylko designem, ale także i krojem. Wobec tego jak dobrać idealny model koszuli nocnej do figury?

Koszulki nocne damskie dla pań o kobiecych kształtach

Panie o mocno kobiecych i pełnych kształtach mogą się w koszulce nocnej damskiej prezentować imponująco i zachwycająco. Ważne jest jednak to, by dobrały ją w taki sposób, by podkreślić swoje największych atuty, a także ukryć drobne mankamenty sylwetki. Warto więc postawić na modele, które są delikatnie rozszerzane ku dołowi. Koszulki nocne damskie dla pań o pełnych kształtach powinny skutecznie maskować szersze biodra i nieco wystający brzuszek, zaś z drugiej strony, powinny skupiać się na podkreśleniu biustu. Warto więc wybierać te modele, które mają usztywniane miseczki, dzięki temu piersi będą kształtne i uwydatnione. Co do kolorów i dodatkowych zdobień np. w postaci koronek, panie mają nieograniczone możliwości wyboru.

Koszulki nocne damskie dla kobiet o figurze klepsydry

Panie, które mogą pochwalić się sylwetką w kształcie klepsydry są prawdziwymi szczęściarami. Ich figura jest perfekcyjnie proporcjonalna i szczupła. Wobec tego warto wybrać taki model koszulki nocnej damskiej, który te atuty skutecznie podkreśli. Warto zdecydować się więc na koszulki nocne damskie wykonane z satyny, gdyż materiał ten świetnie dopasowuje się do ciała i podkreśli zaokrąglone biodra. Co więcej modele powinny być proste, a nawet lekko obcisłe. Dzięki temu będzie można subtelnie uwydatnić idealne proporcje sylwetki.

Koszulki nocne damskie dla pań o figurze w kształcie prostokąta

Ten typ figury charakteryzuje się nieco zaburzonymi proporcjami, a także małym biustem. Wobec tego koszulka nocna damska powinna te niedoskonałości lekko zatuszować i skorygować. Warto więc wybrać model z wkładkami typu push-up, które uwydatnią mały biust i sprawią, że będzie on wyglądał na pełniejszy. Co więcej warto skupić się na tym, by w okolicy dekoltu i dołu koszulki nocne damskie były mocno przyozdobione. Skutecznie- ten optyczny zabieg- wyrówna proporcje sylwetki i nada jej opływowego, smukłego kształtu, a panie będą czuć się wyjątkowo.

Dodaj komentarz