lifting twarzy

Lifting twarzy – jakie są jego efekty?

Oznaki starzenia pojawiają się u każdego, bez wyjątku. To coś, co często sprawia dyskomfort, a nawet wpływa negatywnie na nasze samopoczucie i na poczucie własnej wartości. Na szczęście w dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo zabiegów, które mają nadać naszej skórze młodego wyglądu. Jednym z nich jest popularny lifting twarzy. Warto wiedzieć, na czym on polega i jakie są jego efekty.

Na czym polega lifting twarzy?

Niestety nikt nie jest w stanie zatrzymać procesu starzenia. Aczkolwiek zabiegi takie jak lifting twarzy w Bielsku-Białej skutecznie redukują efekty starzenia. To zabieg, który opiera się na naciągnięciu skóry i usunięciu jej nadmiaru w taki sposób, aby nadać jej owal i zlikwidować zmarszczki.

Najpopularniejszym rodzajem liftingu jest inwazyjny lifting twarzy. Wykonuje go chirurg plastyk, a sam zabieg odbywa się pod narkozą. Podczas tego zabiegu nacina się skórę twarzy na skroni, wzdłuż linii włosów oraz przed i za uchem. Chirurg tak naciąga twarz, aby ta odzyskała właściwy kontur. Nadmiar skóry jest usuwany. Zakładane są szwy, które zdejmuje się po tygodniu. Efekt jest widoczny po pół roku, kiedy opuchlizna już zejdzie. Nie ma konieczności powtarzania takiego zabiegu po kilku latach.

Jakie są efekty liftingu twarzy?

Najważniejszym argumentem, który powinien nas skłonić do wykonania liftingu i zabiegu, jakim jest mezoterapia twarzy w Bielsku-Białej, jest psychiczny komfort i poprawa wyglądu. Dzięki liftingowi twarzy osiągamy młody wygląd skóry, niwelujemy zmarszczki i poprawiamy kontur twarzy. W efekcie twarz jest pełniejsza na górze, a skóra staje się napięta.

Dzięki takiemu zabiegowi nie tylko pozbywamy się zmarszczek, ale też poprawiamy rysy twarzy. W rezultacie wyglądamy o wiele młodziej, dzięki czemu jesteśmy bardziej atrakcyjni. Jest to ważne szczególnie dla kobiet, bo to w większości one decydują się na tego typu zabieg. To nie tylko kwestie estetyczne. Dzięki liftingowi twarzy możemy poprawić swoje samopoczucie i komfort psychiczny, a dodatkowo będziemy sami się sobie podobać. Jeśli będziemy czuć się młodziej, z automatu będziemy szczęśliwsi.

Dodaj komentarz