Dzień Babci i Dziadka

Prezenty Last Minute na Dzień Babci i Dziadka

Nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka? Z pomocą przychodzi marka Super-Pharm, która przygotowywała zestawienie praktycznych propozycji. Decydując się na jedną z nich, nie wydamy więcej niż 100 zł, a z pewnością uszczęśliwimy dziadków i mimo zapewnianej przez nich niechęci do otrzymywania prezentów, sprawimy im radość.

Pomysły na prezenty dla Babci

Każda kobieta, niezależnie od wieku, troszczy się o stan swojej skóry i zależy jej, by utrzymać ją w jak najlepszej kondycji. Wychodząc z takiego założenia – idealnym prezentem dla Babci będzie krem AA Japan Rituals 60+. Formuła kosmetyku bazuje na japońskiej filozofii pielęgnacji, łącząc tradycje z nowoczesną kosmetologią i dyskretnym luksusem. Produkt jest dostępny w wersji na dzień i na noc. Inną opcją, jest zestaw pielęgnacyjny Ziaja Gdanskin, przeznaczony przede wszystkim dla osób o suchej skórze, wymagającej nawilżenia. W skład zestawu wchodzi mydło, balsam i mgiełka do ciała oraz krem na dzień. Ten prezent pozwoli Babciom cieszyć się z codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.

Pomysły na prezenty dla Dziadka

Zakup prezentu dla mężczyzny zazwyczaj przyprawia o zawrót głowy. Gdy Dziadek nie jest zapalonym rybakiem, kolekcjonerem czy molem książkowym, warto tak samo, jak w przypadku upominku dla Babci, wybrać produkt do pielęgnacji. Super-Pharm rekomenduje zestaw kosmetyczny Vichy Homme, w którego skład wchodzi balsam po goleniu i żel pod prysznic. Można również rozważyć zakup kompletu od marki Gillette, czyli Gillette Mach3 Start. Dzięki tej propozycji wyposażymy Dziadka w wielorazową maszynkę z wymiennym wkładem i piankę, które razem zapewnią uczucie lepszego golenia po kilku użyciach niż przy pierwszym, wykonanym nową maszynką jednorazową. To są praktyczne propozycje, które zawsze sprawdzą się jako prezent dla mężczyzny.

Pomysły na prezenty zarówno dla Babci i Dziadka

Jako że Dzień Babci i Dzień Dziadka świętuje się często razem, można również postawić na jeden upominek, z którego dziadkowie będą mogli korzystać wspólnie. Prezentem przydatnym każdej osobie – niezależnie od wieku, jest ciśnieniomierz. Ten dostępny w ofercie Super-Pharm – oprócz pomiaru ciśnienia krwi i pulsu, wyposażony jest w technologię IHD, która umożliwia wykrycie arytmii, a jego pamięć pozwala zapisać 30 wykonanych pomiarów.

Dodaj komentarz