Relaksacja za pomocą ciepła

Relaksacyjna terapia ciepłem

W tym okresie dla wielu osób bardziej dokuczliwe stają się również bóle reumatyczne czy zwyrodnieniowe. Z pomocą przychodzą produkty, które dzięki innowacyjnym funkcjom rozgrzeją mięśnie, przynosząc przyjemne uczucie ciepła i niwelując odczuwalność dolegliwości. W domowej, relaksacyjnej terapii ciepłem doskonale sprawdzą się urządzenia z asortymentu Botti Reni – elektryczny pas lędźwiowy i elektryczna poduszka.

W zimowym okresie gruntowne ogrzanie organizmu to niekiedy niełatwe zadanie. Gruby sweter, koc czy termofor mogą nie wystarczyć do skutecznego rozprowadzenia ciepła po naszym ciele. Wiedzą o tym przede wszystkim osoby cierpiące na bóle reumatyczne czy zwyrodnieniowe. Ale nie tylko one poszukują skutecznych sposobów, by skutecznie ogrzać ciało. Terapia ciepłem to jedna z najprzyjemniejszych form relaksu – idealna dla wszystkich zapracowanych, przemęczonych, czy aktywnych fizycznie.

Relaksacyjna terapia ciepłem

Urządzenia elektryczne Botti Reni to wygodne rozwiązanie, które w warunkach domowych zapewni efektywne ogrzanie poszczególnych partii ciała. Zmniejszają kurczliwość mięśni i dolegliwości bólowych, jak również działają uspokajająco. Są wyposażone w pilota, który zapewnia wygodne sterowanie. Pas lędźwiowy Botti Reni skutecznie rozgrzeje odcinek lędźwiowy kręgosłupa oraz brzuch. Posiada 3-stopniową regulację temperatury, dzięki czemu pozwala w prosty sposób dobierać poziom ciepła do indywidualnych potrzeb. Dzięki obszyciu z elastycznej tkaniny i możliwości regulacji, pas dopasowuje się do każdej sylwetki. Dodatkowym atutem jest z miły w dotyku materiał, który nie powoduje podrażnień skóry. Pas Botti Reni może być stosowany również przez sportowców pragnących rozluźnić ciało po intensywnym treningu.

Poduszkę elektryczną Botti Reni, dzięki odpowiedniemu kształtowi, można łatwo przyłożyć do każdej części ciała, np. do karku, pleców, nadgarstków, brzucha czy łydek. Pokrowiec pokrywający urządzenie jest miękki i łatwy w czyszczeniu – można go zdjąć i wyprać ręcznie. Poduszka Botti Reni szybko się nagrzewa, a po 90 minutach wyłącza się automatycznie.

Dodaj komentarz