audiobook audioteka

Czy rozstanie z nałogiem nikotynowym może być proste?

Na to pytanie każdego dnia próbuje sobie odpowiedzieć miliony osób na całym świecie, nie tylko w Polsce. W telewizji widzimy reklamy różnych, magicznych tabletek mających nam pomóc w rzuceniu nałogu. Nie przeczymy, że niektóre specyfiki rzeczywiście pomagają. Ostatecznie rzucenie palenia jest tylko naszą decyzją i zależy wyłącznie od naszej silnej woli. Dla zdrowia naszego i naszych najbliższych warto jednak palenie rzucić, ponieważ powoduje wiele przykrych i negatywnych konsekwencji. Rak płuc, smród czy żółte zęby to tylko niektóre z nich. Chcesz rzucić palenie i szukasz czegoś, co naprawdę może Ci pomóc? 

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie

„Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie” to książka-legenda w środowisku ex-palaczy. Jej autor, Allen Carr, koncentruje się przede wszystkim na uzależnieniu mentalnym od palenia tytoniu, którego mechanizmy poznał, gdy miał 33 lata. Dzięki swojej metodzie pomógł milionom ludzi rozstać się z nałogiem nikotynowym raz na zawsze. Bez bólu, cierpienia, łez i zgrzytania zębami. Zdaniem Carra najważniejsze jest zrozumienie dlaczego palimy i jakie to bezsensowne. Tłumaczymy sobie każdego dnia, że palenie pozwala nam regulować stres i nastrój. Autor książki rozprawia się z tymi mitami i pozwala przemeblować w głowie jeśli chodzi ów przykry nałóg.

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie audiobook będzie idealnym pomysłem dla Ciebie, jeśli nie przebadasz za czytaniem, a chcesz poznać tajemną metodę Carra i raz na zawsze rzucić palenie.

Dlaczego warto rzucić palenie?

  • Płuca odetchną z ulgą. I to dosłownie
  • Pożegnasz się z przykrym zapachem. Oszczędzisz na perfumach i gumach do życia
  • Będziesz miała więcej energii na zarabianie i aktywne spędzanie czasu
  • Nie będziesz musiała chodzić do dentysty na regularne wybielanie zębów
  • Będziesz mogła z dumą pochwalić się na Facebooku swoim osiągnięciem i zachęcić innych do skorzystania z metody Carra i kupienia Prosta metoda jak rzucić palenie audiobook

Książka Allena Carra pomogła już setkom tysięcy ludzi na całym świecie w rzuceniu okropnego, śmierdzącego nałogu jakim jest palenie papierosów i innych wyrobów tytoniowych. Palenie powoduje raka, problemy z sercem, płucami i żołądkiem. Sprawia, że brzydko pachniemy i często musimy odwiedzać dentystę. Mamy słabszą kondycję i szybciej się starzejemy. Warto zrezygnować z dymka, nawet jeśli wydaje nam się, że nie damy bez niego rady. Życie bez tytoniu jest o wiele zdrowsze i lepsze. Warto sobie pomóc różnymi sposobami np. tabletkami, ale nie zwalczą one problemu za nas. Dlatego właśnie „Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie” audiobook jest właśnie dla Ciebie. Będzie idealną opcją, jeśli nie masz czasu na czytanie, a chcesz zapoznać się z treścią książki. Audiobooka możesz słuchać przed snem, czy jadąc do pracy metrem czy samochodem. Dlatego są one tak popularne. Jeśli chcesz rzucić palenie, koniecznie kup książkę Carra.

Dodaj komentarz