nozyczki fryzjerskie

Czy warto zainwestować w nożyczki fryzjerskie Jaguar?

Linia nożyczek Jaguar to połączenie wieloletniego doświadczenia i nowoczesnych osiągnięć nauki. Narzędzia są nie tylko ergonomiczne, ale także niezwykle designerskie. Od 1932 roku produkuje je znana na rynku firma Solingen, która ma pozycję lidera – produkty są sprzedawane na całym świecie.

Akcesoria są przeznaczone dla profesjonalistów i mistrzów fryzjerskiej branży. Idealnie dopasowują się do dłoni, gwarantują maksymalną wytrzymałość i długą żywotność, a ponadto są niezwykle komfortowe w użytkowaniu. Prezentują wysoką klasę – można je dokładnie prowadzić na włosach i uzyskać szybkie oraz precyzyjne cięcie. Co jeszcze cechuje nożyczki fryzjerskie Jaguar?

Nożyczki Jaguar – jakość warta ceny

Narzędzia charakteryzują się doskonałą precyzją wykonania, wysoką jakością i funkcjonalnością pracy. Wszystkie zostały wyprodukowane z gatunkowej stali nierdzewnej, mikrowęglowej i były poddawane specjalnym obróbkom – dzięki temu służą wiele lat i zachwycają ostrością. To produkty do zadań specjalnych, które są niezbędnym wyposażeniem najbardziej wymagających fryzjerów. Mają ergonomiczny uchwyt, asymetryczną budowę i tak wyprofilowane ramiona, że są odprężeniem dla dłoni nawet podczas intensywnego użytkowania. Można je swobodnie regulować przy pomocy specjalnej śrubki, co pozwala na odpowiednią szerokość cięcia. Nożyczki są wsparciem w tworzeniu odpowiednich warunków pracy, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Szybkie przesuwanie się po pasmach w czasie pracy, zapewnia uzyskanie błyskawicznego i zamierzonego efektu stylistycznego.

Najbardziej liczące się linie nożyczek Jaguar

W asortymencie Jaguar znajduje się wiele modeli nożyczek fryzjerskich i degażówek. To zarówno wersje o klasycznej budowie ramion, jak i asymetrycznej – w całej palecie rozmiarów. Dla wygody podzielono je na kilka serii. Warto zwrócić uwagę na:

  • Jaguar Pre Style – to ekonomiczna, podstawowa linia idealna dla studentów, a także do codziennego użytku; nożyczki fryzjerskie Jaguar mają tutaj satynowe i polerowane wykończenie; jedno ostrze wyróżnia specjalnie zaprojektowane ząbkowanie; w serii Slice ostrza są szlifowane dwustronnie,

  • Jaguar Black Line – nożyczki z tej serii są hartowane metodą Friodur na zimno, w temperaturze -180oC; ostrze jest szlifowane laserowo, a płaska śruba pozwala na regulację napięcia; sprawdź nożyczki Offset z przesuniętą i wygiętą pozycją kciuka i rotacyjnymi oczkami, które pracują niezwykle lekko,

  • Jaguar Gold Line – ekskluzywna linia nożyczek fryzjerskich Jaguar to modele niezwykle eleganckie z charakterystycznym, złotym wzorkiem na ostrzach, pokrytym 22-karatowym złotem; zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, są hartowane w niskiej temperaturze oraz dwustronnie szlifowane; mają ergonomiczne wygięcie kciuka, a specjalna śruba pozwala dostosować napięcie podczas pracy; koniecznie zwróć uwagę na egzemplarz Kamiyu, produkowany wyłącznie w Japonii i mający japońskie litery na ostrzu.

Narzędzia prezentują wysoką klasę – w ich tworzeniu wykorzystuje się innowacyjne rozwiązania: precyzyjne szlifowanie ostrzy, a tym samym cięcie, unikalne hartowanie gwarantujące niesamowitą trwałość oraz szereg udoskonaleń, które wpływają na ergonomię pracy o uzyskanie zamierzonego efektu w krótkim czasie. Koniecznie zapoznaj się z serią Jaguar – narzędzia z tej linii są „mercedesem” fryzjerstwa, który warto mieć w swoim salonie, by pracować szybko, solidnie i niezawodnie!

Dodaj komentarz