Dzień Kobiet – czas na prezent dla wyjątkowej osoby

Dzień Kobiet – czas na prezent dla wyjątkowej osoby

Od ponad stu lat 8 marca to kolejna okazja w ciągu roku, aby wyrazić uznanie dla kobiet ze swojego otoczenia. Wręczenie okolicznościowego upominku jest miłym gestem, który na stałe wpisał się w obchody Dnia Kobiet. Sieć sklepów NEONET pamięta o każdej z nich, dlatego przygotowała propozycje niezapomnianych prezentów w promocyjnych cenach.

Idealny prezent? Połączenie przyjemnego z pożytecznym

Dobry dzień to taki, który można zacząć od chwili przyjemności. Zapach aromatycznej kawy czy myśl o świeżo wyciśniętym, pysznym soku mogą sprawić, że poranne wstawanie z łóżka już nigdy nie będzie trudne. Wysokiej jakości ekspres, który pozwoli cieszyć się wybornym smakiem cappuccino i espresso – to coś, co może okazać się idealnym prezentem na Dzień Kobiet.

Prawdziwy strzał w dziesiątkę? Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TP501R09! Urządzenie dostępne jest w NEONET z kodem rabatowym: OKAZJE już za około 2099 złotych. Z tę cenę otrzymamy nie tylko świetny design, ale też maksymalną prostotę użytkowania, połączoną z wolnością wyboru. Wystarczy, że zdecydujemy się na jedną z opcji dostępnych w czytelnym panelu sterowania, a ekspres przygotuje pyszny napój. System autoMilk Clean zapewni zaś maksimum higieny przy minimum wysiłku związanego z utrzymaniem czystości.

Ósmego marca postawmy na wygodę – nie tylko od święta

Szukając prezentu na Dzień Kobiet, warto pomyśleć o produkcie, który pomoże zadbać o codzienny komfort. W tym przypadku ciekawą propozycją będzie bezpieczne urządzenie do depilacji światłem. Niejedna Pani doceni fakt, że dzięki takiemu upominkowi będzie mogła zaoszczędzić sporo czasu przeznaczanego na pielęgnację.

Propozycja od NEONET – depilator BRAUN Silk-expert Pro 3 z czujnikiem SensoAdapt™, precyzyjną nasadką i maszynką Venus Divine. Urządzenie jest nie tylko niezwykle skuteczne, ale też delikatne dla skóry. Czujnik SensoAdapt™ potrafi odczytać jej koloryt i dostosować do niego intensywność światła. Bezpieczeństwo użytkowania depilatora zostało potwierdzone przez międzynarodową, wiodącą organizację Skin Health Alliance. Model może pracować w wielu różnych trybach, w zależności od obszaru ciała. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne działanie – także w bardziej wrażliwych miejscach. Depilator Silk-expert Pro 3 na Dzień Kobiet do zakupienia w sklepach sieci NEONET i na neonet.pl za około 999 złotych.

Przetańczyć całą noc

Do okolicznościowego upominku dla ukochanej kobiety można też podejść w sposób nietypowy i postawić na coś niedużego, ale… zaskakującego. Takim pomysłem z pewnością okaże się solidny bezprzewodowy głośnik, który obdarowana będzie mogła zabrać ze sobą dosłownie wszędzie.

Głośnik JBL GO 2 to produkt, który przypadnie do gustu każdej Pani, która ceni sobie spontaniczność i dostęp do ulubionych przebojów w najlepszym brzmieniu. Mimo że waży zaledwie 184 gramy, zapewnia krystalicznie czysty dźwięk, m.in. dzięki opcji redukcji szumów. Bezprzewodowe urządzenie jest nie tylko bogato wyposażone, ale też odporne na zachlapania. Wydajna bateria umożliwia zaś czerpanie radości z muzyki przez 5 godzin – by można było tańczyć aż do białego rana. JBL GO 2 dostępny jest w sieci NEONET w świetnej cenie około 104 złotych.

Szczegółowe informacje na temat promocji i pomysły na wyjątkowe prezenty do znalezienia pod adresem https://www.neonet.pl/lp/dzien-kobiet.html?kwplcm=banner_home oraz u sprzedawców w jednym z prawie 300 sklepów NEONET na terenie całej Polski.

Dodaj komentarz