biustonosz dla duzego biustu

Jakie biustonosze wybiorą Panie z większym biustem?

Wybór biustonosza to kwestia nie tylko estetyki, ale i wygody. Szczególnie jest to ważne, dla Pań z większym biustem, które szukają biustonosza, nie tylko podtrzymującego biust, ale i pięknego. Jakie biustonosze w większych rozmiarach warto mieć w szafie?

Jaki biustonosz wybrać na większy biust?

Każda kobieta ma swoje wymaganie dotyczące wymarzonego biustonosza. W zależności od wielkości biustu, jego kształtu i okazji na jaką go nosimy, można wybrać inny biustonosz. Panie z większym biustem również nie mają tak łatwo, aby dobrać biustonosz. Powinien on dobrze podtrzymywać piersi i stanowić odciążenie dla kręgosłupa. Biustonosz 85D to w miarę popularny rozmiar, ale już zalicza się do biustonoszy na większy biust. Niektóre Panie preferują minimizery, a inne nadal chcą podkreślać nawet duży biust. Czy będzie to elegancki biustonosz 85D czy też sportowy, powinien być wygodny. Nie ma mowy o za ciasnym obwodzie pod biustem, czy wrzynających się miseczkach. Biustonosz na duży biust powinien mieć solidne ramiączka i raczej pełne miseczki, które dobrze zbiorą biust. Oferta dla Pań z większym biustem jest coraz lepsza i taki biustonosz może być nie tylko wygodny, ale i piękny.

Jakie biustonosze warto mieć w garderobie?

Na pewno przyda się cielisty model biustonosza 85D. Z prostej przyczyny, bo pasuje on dosłownie do wszystkiego. Nie będzie odznaczał się pod bluzkami i idealnie pasuje pod białe bluzki. Wbrew temu co może się wydawać, to właśnie pod jasne rzeczy, pasują cieliste biustonosze, a nie białe. Kolejny model, który warto mieć, to prosty i gładki biustonosz, lekko usztywniony, bez żadnych ozdób. Najlepiej gdyby był z przodu lekko wycięty, bo wtedy nie będzie problemu związanego z wystającym biustonoszem spod bluzki. Taki model biustonosza 85D pasuje praktycznie do każdej kreacji, bo dopasowuje się pod bluzką. Bardotka też spełni podobną funkcję, a nawet może się trzymać bez ramiączek.

A może biustonosz push-up?

Wydaje się, że Panie z dużym biustem, które noszą biustonosze 85D, nie potrzebują takiego modelu. Tutaj wszystko zależy od kształtu biustu, bo może okazać się, że nawet posiadaczka większych piersi, zechce je lekko unieść i uwypuklić. Tutaj z pomocą przychodzą nowoczesne push-up, które leżą niczym druga skóra, dodają centymetrów w biuście, a nie są twarde. Taki lekki push-up, pomoże unieść duży biust i podkreślić jego walory. Biustonosz 85D push-up może mieć mniejsze lub większe wypełnienie, w zależności od tego jaki efekt chce się osiągnąć. Obecnie, dzięki nowoczesnej technologii, takie biustonosze powiększające, są bardzo dobrze wymodelowane, zrobione z delikatnej pianki i często nie mają już wkładanych poduszek, tylko dolna część jest wyprofilowana. Noszenie takiej lekkiej i przyjaznej dla ciała bielizny, to czysta przyjemność.

Dodaj komentarz