zabieg na cellulit i rozstepy

Jakie efekty daje karboksyterapia?

Gabinety medycyny estetycznej oferują wiele zabiegów, które pomogą zwalczyć zmarszczki, przyczynią się do znacznego odżywienia skóry czy zlikwidują cellulit i rozstępy. Wśród nich dużą popularnością cieszy się karboksyterapia. Czym jest ten zabieg i jakie efekty przynosi?

Karboksyterapia – dla kogo jest ten zabieg?

Karboksyterapia w Katowicach to zabieg, który ma za zadanie przywrócić skórze blask i pomóc w walce ze zmarszczkami. Polega on na podskórnym wstrzykiwaniu odpowiednich dawek dwutlenku węgla. Gaz wprowadzamy za pomocą cienkiej igły szybko rozchodzi się wewnątrz tkanki wywołując w pełni zamierzony stan zapalny. Powoduje to regenerację skóry, przyspiesza produkcje nowych włókien kolagenowych, a zwiększa przepływ tlenu we krwi. W konsekwencji skóra jest odmłodzona, jędrna, rozświetlona i pełna blasku. Karboksyterapia wywołuje naturalne procesy regeneracyjne, przyczyniając się do odbudowy komórkowej. Zabieg jest bezbolesny, ale w jego trakcie może pojawiać się lekki dyskomfort, związany z wstrzykiwaniem dwutlenku węgla.

Jakie efekty daje karboksyterapia?

Niezależnie czy wykonujemy powiększanie ust w Katowicach, oxybrazję, mikrodermabrazję czy karboksyterapię jesteśmy ciekawi jakie efekty przyniosą zabiegi. Karboksyterapia jest zabiegiem, który zapewnia widoczne efekty po wykonaniu serii sześciu lub dwunastu zabiegów. Powinny być one wykonane co 2-3 dni. Co ważne efekty zależą od stanu naskórka. Jeśli jest on w słabej kondycji na efekty trzeba będzie trochę poczekać.

Regeneracja włókien kolagenowych powoduje, że zabieg przynosi efekty w postaci odżywienia i ujędrnienia skóry twarzy. Dzięki niemu skóra nie jest przesuszona, zmęczona i pozbawiona blasku. Odzyskuje swój naturalny koloryt, a zmarszczki zostają wygładzone. Jest to skuteczny zabieg w walce z workami pod oczami. Obrzęki spuchnięta skóra są skutecznie niwelowane. Karboksyterapia to także skuteczna metoda pielęgnacji anty aging.

Zabieg, wykonywany pod czujnym okiem specjalisty, nie tylko przyczyni się do poprawy wyglądu skóry, ale będzie także pomocny w walce z rozstępami i cellulitem.

Dodaj komentarz