bizuteria damska

Kolczyki damskie koła – dla kogo?

Kolczyki damskie koła od wielu lat są jak najbardziej w modzie. W jakich stylizacjach sprawdzą się jednak one najlepiej?

Kolczyki damskie koła – na czym polega ich fenomen?

Odpowiednia biżuteria potrafi być idealnym uzupełnieniem naszego stylu, konkretnego ubioru czy po prostu naszej osobowości. Nic więc dziwnego, że poszukiwania idealnych akcesoriów mogą trwać w niektórych przypadkach latami. Możemy jednak wskazać pewne typy biżuterii, które niezależnie od epoki czy obecnie panującego stylu są w stanie odnaleźć się w wielu stylizacjach. Do tej grupy bez dwóch zdań należą między innymi kolczyki damskie koła. Przez lata uchodziły one za dość tandetny i niezbyt dobry typ kolczyków, lecz od jakiegoś czasu są one naprawdę często wybierane, a niepochlebna opinia odeszła do lamusa. Obecnie kolczyki typu koła cechują się naprawdę sporą popularnością. Nie oznacza to jednak rzecz jasna, że każdemu będą one pasowały do każdej stylizacji.

Jak odpowiednio dobrać kolczyki damskie koła?

Odpowiednio dobrane kolczyki typu koła będą stanowić świetne uzupełnienie stylizacji. Jak jednak je odpowiednio połączyć? Świetnym połączeniem z tego typu biżuterią bez cienia wątpliwości będzie damska sukienka hiszpanka, najlepiej w prostym wzorze, a także golfy czy bluzki z dużym dekoltem. Cechą kolczyków tego typu jest bowiem wyrazistość, lecz równocześnie nie powinny one przytłaczać całej kompozycji. Jeżeli zaś chodzi o kształt głowy, ten również ma znaczenie. Jeżeli posiadamy trójkątną bądź kwadratową twarz, można postawić na większe modele. Kobiety z okrągła głową powinny zaś wybierać kolczyki typu koła o mniejszej średnicy.

Gdzie najlepiej jest się zaopatrzyć w kolczyki damskie koła?

W kolczyki damskie typu koła oczywiście najlepiej jest kupić w dedykowanych sklepach z kobiecą biżuterią – niezależnie, czy mowa o sklepach stacjonarnych, czy internetowych. W takich miejscach będziemy mogli spotkać się ze sporym wyborem tego typu akcesoriów i bez problemu znajdziemy model, który będzie nam w stu procentach odpowiadał.

Dodaj komentarz