„Make & Take” – warsztaty tworzenia ekokosmetyków w poznańskiej Avenidzie

„Make & Take” – warsztaty tworzenia ekokosmetyków w poznańskiej Avenidzie

Wieczorna kąpiel z ekologiczną solą, zakończona nałożeniem naturalnego balsamu i kremu do rąk… Brzmi jak wizyta w luksusowym salonie spa? Nic z tych rzeczy! W dniach 12 – 14 marca poznańska Avenida zaprasza na bezpłatne warsztaty tworzenia ekokosmetyków, dzięki którym w domowym zaciszu urządzisz swój własny salon urody.  

Sól morska, masło kakaowe, olejki eteryczne… m.in. to z tych składników można samodzielnie stworzyć kosmetyki takie jak kremy i balsamy. Poznańskie Centrum Handlowe od dawna z uwagą przygląda się otaczającym nas pozytywnym trendom, które wpływają korzystnie nie tylko na środowisko, ale także na nasze zdrowie.

Dlatego też kolejna edycja warsztatów twórczych odbędzie się pod hasłem ekokosmetyków.

Chcemy wyjść naprzeciw rosnącej świadomości ekologicznej naszych Klientów. Dlatego też pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do udziału w naszych eko warsztatach kosmetycznych. Wspólnie stworzymy m.in. kremy do rąk, balsamy, czy sole do kąpieli. Dzięki udziałowi w wydarzeniu możemy sprawić sobie niebanalne kosmetyki, a także dołożyć cegiełkę do ochrony naszej planety– zaprasza Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Warsztaty odbywają się pod hasłem „Make & Take” – przyjdź, zrób własnoręcznie ekokosmetyk, a potem zabierz go do domu i używaj na co dzień! Razem z Avenidą zadbasz o siebie na wiosnę i zrobisz krok w stronę bycia bardziej eko!

Bezpłatne warsztaty tworzenia ekokosmetyków odbędą się w dniach 12-14 marca w godzinach 11.00 – 19.00 w strefie Avenida Lounge na poziomie +1. Wstęp wolny!


Więcej informacji udziela:

Katarzyna Korpak

Dyrektor Centrum Handlowego Avenida Poznań

ECE Projektmanagement Polska

Dodaj komentarz