trendy paznokciowe

Manicure i pedicure – jakie są trendy w 2022 roku?

Zadbane dłonie oraz stopy to wizytówka każdej z nas. Warto dołożyć wszelkich starań, aby prezentowały się świeżo, a przede wszystkim były wypielęgnowane. Co roku zmieniają się trendy związane z manicure i pedicure. Możemy śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że nowości zmieniają się nawet co miesiąc. Na co warto postawić w 2022 roku? Podpowiadamy.

Paznokcie u stóp w 2022 roku

Obecny rok bogaty jest w wiele nawiązań do klasyki, ale zdarzają się również nowości, z których zdecydowanie warto skorzystać, szukając pomysłów na modne paznokcie u stóp. Pamiętajmy również o tym, że zawsze możemy poradzić się specjalistów, którzy pracują w salonie kosmetycznym i którzy z trendami są na bieżąco, np. manicure pedicure w Tychach.

Wiosną i latem warto pozwolić sobie na nutkę szaleństwa i zrezygnować z klasycznych kolorów. Obecnie najpopularniejszymi odcieniami na paznokciach są te w kolorach zieleni oraz pomarańczy. Coraz więcej kobiet decyduje się na szaleństwa, zwłaszcza na stopach i zwłaszcza latem, gdy możemy do woli łamać obowiązujące schematy i zrobić coś, na co normalnie byśmy się nie zdecydowali. W tym roku kosmetyczny świat opanowały motywy zwierzęce oraz printy w wersji mikro, idąc za minimalizmem, na który powoli stawia się w każdym aspekcie życia. Jeśli nie lubimy kolorów, to nic straconego. Szaleństwo miesza się z klasyka gatunku, a więc wciąż modne są takie barwy jak czerń, biel czy czerwony. Możemy również postawić na nude rozwiązania, które pasują do każdej stylizacji.

Manicure w 2022 roku

W obecnym roku na paznokciach u rąk królują przede wszystkim ciemne barwy. Najlepiej postawić na ciepłe odcienie takie jak brąz lub czarny. Prezentuje się to naprawdę bardzo ładnie, a dodatkowo dodaje elegancji każdej stylizacji. Gabinet kosmetologiczny Natalia Kołaciak również oferuje takie rozwiązania.

W tym roku warto postawić również na niebieski manicure, zwłaszcza latem, gdy długi czas spędzamy nad wodą w promieniach słońca.

Dodaj komentarz