Przedłużanie włosów – kiedy można wykonać ten zabieg?

Przedłużanie włosów – kiedy można wykonać ten zabieg?

Niektóre kobiety nie mogą zapuścić długich włosów. Dotyczy to najczęściej kobiet, które mają bardzo cienkie włosy. Gdy są długie, nie prezentują się zbyt dobrze. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi przedłużanie włosów, dzięki któremu włosy będą prezentować się pięknie, zdrowo, no i będą długie.

Czym jest przedłużanie włosów?

Jeśli interesuje nas przedłużanie włosów, warto odwiedzić salon fryzjerski w Sopocie. To miejsce, w którym stylizacja włosów traktowana jest z największą troską i dbałością o każdy szczegół. Takiej opieki potrzebuje kobieta, która boryka się z cienkimi włosami, których nigdy nie była w stanie zapuścić.

Na szczęście salony fryzjerskie coraz częściej proponują swoim klientkom rozwiązanie, jakim jest przedłużanie włosów. Nowoczesne metody pozwalają na doczepienie pasm włosów i scalenie ich z włosami klientki. Kluczem jest precyzja działania i dobranie odpowiedniego koloru. Dobry fryzjer bez problemu sobie poradzi z tego rodzaju wyzwaniem.

Jak wygląda przedłużanie włosów?

To, jak będzie wyglądało przedłużanie włosów zależy od metody, która zostanie wybrana. Znanych jest kilka podstawowych metod. Jedną z nich jest metoda keratynowa, która zgrzewa naturalne pasma z doczepami. Do przeprowadzenia tego zabiegu wykorzystuje się specjalną zgrzewarkę.

Inną metodą jest clip in. Nie jest to trwała metoda i zwykle stosowana jest na wyjątkowe uroczystości. Pasma włosów dopina się do naturalnych włosów klientki. Dzięki tej metodzie można stworzyć fryzurę, której nie można byłoby ułożyć bez specjalnych doczepek.

Przedłużanie włosów – wskazania

Komu poleca się przedłużanie włosów? Wszystko zależy od metody. Tę zwaną clip in można zastosować u każdego, nawet u tych, których włosy są słabe i nieco zniszczone.

Jeśli chodzi natomiast o metodę keratynową, stosuje się ją u osób o mocnych i wytrzymałych włosach, gdyż z uwagi na wysoką temperaturę, słabe włosy mogłyby ulec jeszcze większemu osłabieniu, a w niektórych przypadkach nawet uszkodzeniu.

Dodaj komentarz