Zestaw 3 w 1 - dla idealnego konturu

Zestaw 3 w 1 – dla idealnego konturu

Polska marka wegańskich kosmetyków kolorowych, IUNO Cosmetics, prezentuje produkt 3 w 1 do konturowania twarzy. W jednym niewielkim boksie znajduje się rozświetlacz, róż i bronzer, w dwóch mocno napigmentowanych wersjach kolorystycznych: dla cery w tonacji chłodnej oraz ciepłej.  Zestaw do konturowania IUNO Cosmetics jest pierwszym tego typu produktem na polskim rynku całkowicie wegańskim, bez parabenów, z roślinnymi konserwantami oraz certyfikowanymi ekstraktami.

Zestaw 3 w 1 to idealne rozwiązanie dla aktywnych i podróżujących kobiet, które mogą go wykorzystać do klasycznego konturowania owalu twarzy, ale mogą też użyć poszczególnych kosmetyków jako cieni do podkreślenia i modelowania kształtu oka.  Marka IUNO Cosmetics wprowadziła na rynek dwa zestawy. Zestaw 01  zawiera bronzer, róż w jasnym pastelowym odcieniu i rozświetlacz w chłodnej tonacji, zaś 02 – to propozycja dla ciepłej karnacji, zawiera również bronzer, róż w odcieniu pudrowym i rozświetlacz w odcieniu szampańskim.

Jak profesjonalnie konturować twarz?

Celem konturowania jest uwypuklenie naturalnego kształtu twarzy, podkreślenie kości policzkowych i nadanie skórze świeżego kolorytu. Aby osiągnąć ten efekt, po nałożeniu podkładu i pudru,  należy zaaplikować bronzer pod kość jarzmową i delikatnie go rozetrzeć, spokojnymi ruchami pędzla. Następnie nad bronzer, na właściwą kość policzkową nakładamy delikatną warstwę różu, który sprawi, że nasza cera będzie promienista. Kolejny krok to aplikacja niewielkiej ilości rozświetlacza na szczyt tuż nad różem. Wszystkie te trzy warstwy powinny bardzo delikatnie przechodzić jedna w drugą. Efektem odpowiedniej aplikacji produktów z zestawu 3 w 1 jest zdrowa, odmłodzona i pięknie wyglądająca cera.

  • Idea wegańskości w kosmetykach zatacza coraz szersze kręgi, stąd też polska, rodzinna firma IUNO Cosmetics postawiła na badania nad ideą Cruelty Free w trudnym obszarze, jakim są kosmetyki do makijażu. Rozwój autorskich badań pozwolił także na eliminację parabenów i zastąpienie ich ekologicznymi konserwantami roślinnymi – powiedziała Aleksandra Małachowska, współwłaścicielka marki IUNO Cosmetics.

Zestaw jest dostępny w sprzedaży internetowejlub w showroomie na ul. Zgoda 13 w Warszawie za 69 zł.

Dodaj komentarz