Przegląd trendów w modzie damskiej: najmodniejsze modele kurtek jesień-zima 2022/2023

Przegląd trendów w modzie damskiej: najmodniejsze modele kurtek jesień-zima 2022/2023

Najmodniejsze kurtki damskie sezonu jesień-zima 2022/2023 to takie, które korespondują z naszym poczuciem smaku i stylu. Okazuje się, że projektanci idąc tym tropem stawiają na mocną różnorodność, która wpisze się w oczekiwania zarówno tych, którzy stawiają na klasykę gatunku, jak i tych, którzy doskonale odnajdują się w roli przełamywania konwencji i łączenia często niepasujących do siebie zestawień. Sprawdźmy więc jakie modele, kolory i dekory są obecnie na topie.

Modne kurtki damskie w sezonie jesień-zima 2022/2023 – postaw na ramoneski

Ramoneski wracają w wielkim stylu! Doskonale odnajdują się w wersji na dzień, jak na wieczór. Moda uliczna kocha te modele, ponieważ bardzo dobrze korespondują zarówno z t-shirtem, jak i jeansami, spódnicą, sukienką czy też z szortami. Odnajdą się znakomicie w tym wydaniu i na pewno sprawią, że nie będzie można przejść obok nich obojętnie. Stawiając na to, że modele te wejdą w modę z przytupem można absolutnie postawić na klasykę gatunku, czyli na czerń, ale równie dobrze wpisać się w założenia soczystości kolorów i dekorów, kiedy w naszej szafie pojawią się niebieskie tonacje, beżowe czy też zielenie. Prawda, że energetycznie? A tego właśnie brakuje w nadchodzących miesiącach.

Kratka wraca w wielkim stylu – modne kurtki damskie jesień-zima 2022/2023

Kratka powraca z przytupem. Można z powodzeniem powiedzieć, że nie można przejść obok niej obojętnie. Doskonale koresponduje zarówno z modelami utrzymanymi w stylu wełnianego płaszcza, jak i dość mocno oversizowej katany. Obie te wersje są mocno lansowane przez projektantów, ale bez obaw. Każde inne też są równie na czasie. Sęk w tym, aby pojawiły się w towarzystwie kraty i już robi się niezwykle ciekawie i często dość odważnie.

Jeans jest na topie, a w połączeniu z bomberką, to prawdziwy hit modzie damskiej jesień-zima 2022/2023

Bomberki świetnie sprawdzały się jako dodatek do strojów w poprzednich sezonach. W tym stają się absolutnym numerem jeden i to ich zadaniem jest sprawianie, że nie będzie się przechodziło obok nich obojętnie. To właśnie te modele grają główne skrzypce i sprawiają, że stroje nabierają charakteru. Powiedzmy sobie jeszcze wprost – wszyscy kochają je także za to, że można z ich pomocą sprawić, że strój będzie mocno klasyczny, ale także również mocno niekonwencjonalny.

Dodaj komentarz